^Powrót do góry

Oferta naszych pracodawców


 
logo_aquapark

Polkowicki Aquapark - poznajmy się lepiej!

 AQUAPARK

 Nasz profesjonalny obiekt, kojarzący się z różnorodnym zestawem wodnych uciech ma też swoje dodatkowe atrakcyjne oblicze, pełne pozytywnych zaskoczeń i niespodzianek. Warto je odkryć na nowo. To oznacza więcej rozrywki, więcej możliwości pożytecznego spędzenia wolnego czasu przeznaczonego na wypoczynek, poprawę kondycji oraz sylwetki, na skuteczną rehabilitację. Kompleksowe usługi zlokalizowane praktycznie w jednym miejscu czynią ofertę szczególnie atrakcyjną dla firm, instytucji, dla każdego pracodawcy.

 • - Jesteśmy prawdziwym centrum spotkań, integracji i przyjaznych relacji, w którym Klienci/Pacjenci mają odczucie że są traktowani podmiotowo;
 • - Stwarzamy bardzo dobre warunki do przeprowadzenia szkoleń, warsztatów, kursów, wykładów oraz konferencji;
 • - Specjalizujemy się w organizacji festynów, połączonych z wielobojem sportowym przeznaczonych nawet dla 200 uczestników.
 • Udostępniamy zabiegi odnowy biologicznej, masaże, aerobik kriokomorę, grotę solną.
 • - Posiadamy cztery w pełni skomputeryzowane tory na kręgielni wyposażone w systemy naliczania punktów.
 • - W sali bilardowej do dyspozycji są cztery profesjonalne stoły, na których można rozgrywać turnieje, korzystając jednocześnie z usług Aqua Baru.
 • - Na nowoczesnym basenie pływackim z niecką o wymiarach 25 x 12 można organizować emocjonujące zawody i doskonalić swoje pływackie umiejętności. Tuż obok jest trybuna dla 126 widzów.
To prawda znamy się nie od dziś lecz warto oznać się jeszcze lepiej. Serdecznie zapraszamy. Szczegółowe informacje dostępne są w Dziale Handlowym i Marketingu tel. 76 746 27 27/57, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź na stronie internetowej: www.aquapark.com.pl

zdjecie_mix

edytor

Wydawnictwo EDYTOR Halina i Franciszek Grzywacz założone w roku 1992 jest firmą rodzinną. Wydawnictwo wykonuje: fotografie produktów, fotografie reklamowe, prospekty reklamowe, teczki firmowe, katalogi produktów, gazety firmowe, plakaty, kalendarze, ulotki, książki, albumy, przewodniki, pocztówki.

  

EDYTOR

 

 

    logo       

 Wadysaw_Bakalarz_Prezes_MZGK_Bolesawiec

 ciarwka

 

 mzgk nagłówek

 

 mzgk Kalendarz1

Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Bolesławcu jest firmą dynamicznie
i nowocześnie zarządzaną, zatrudniającą średnio 140 osób.

 • W ramach swojej działalności Spółka:
 • prowadzi kompleksową usługę gospodarowania odpadami – ich odbiór, transport oraz unieszkodliwianie, 
 • wykonuje usługi w zakresie oczyszczania miasta,
 • prowadzi letnie i zimowe utrzymanie dróg,
 • buduje i remontuje drogi, place i chodniki,
 • administruje Zakładem Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Trzebieniu,
 • zarządza jako współwłaściciel Targowiskiem „Bolesławiec” przy ul. Wesołej w Bolesławcu,
 • administruje Targowiskiem Miejskim przy ul. Jeleniogórskiej w Bolesławcu,
 • administruje Cmentarzem Komunalnym przy ul. Śluzowej w Bolesławcu,
 • administruje obudowami na gromadzenie odpadów w pojemnikach,
 • świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Zakładzie Usług Pogrzebowych „ALFA”,
 • prowadzi punkt zbiórki Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego przy ul. Staszica 6 w Bolesławcu,
 • prowadzi dla mieszkańców miasta Bolesławiec Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK) przy ul. Stanisława Staszica 6 w Bolesławcu.


pszok

Za swoją proekologiczną i edukacyjną działalność MZGK był wielokrotnie doceniany
i nagradzany przez m.in: NFOŚiGW w Warszawie, WFOŚiGW we Wrocławiu, Kapitułę Konkursu „Fair Play”, Kapitułę Konkursu Przeglądu Komunalnego o Puchar Recyklingu, Kapitułę Konkursu „Dolnośląski Klucz Sukcesy”, Prezydenta Miasta Bolesławiec, Marszałka Województwa Dolnośląskiego, Starostwo Powiatowe w Bolesławcu.

 MZGK

logo pcuz PCUZ

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Jeleniogórska Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa „Samopomoc    Chłopska” w Jeleniej Górze

       

 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Spółdzielnia STW od kilku ostatnich latach z rzędu odbierała tytuł Najlepszego Franczyzobiorcy sieci STATOIL w Polsce

2012052221320120522223

logo VITBIS

VITBIS

bombki dekorowane2slajd4

 uzdrowisko  Z powstaniem Świeradowa-Zdroju wiąże się legenda. Według niej słowiańskie plemię Milczan utworzyło tu w XII wieku pogański ośrodek kultowy. Czcili oni posąg złotego lwa, postawiony opodal "cudownego źródła". Pierwsze udokumentowane wzmianki o osadzie pochodzą z początku XVI wieku. Już w XVIII wieku naukowo potwierdzono lecznicze działanie wód z okolicznych źródeł. Wkrótce powstał pierwszy dom zdrojowy. Dzisiaj Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa jest jednym z nielicznych uzdrowisk w Polsce, w którym cisza i spokój, brak zgiełku wielkich wczasowisk sprawiają, że można tu leczyć się i doskonale wypocząć przez cały rok. Atrakcyjność  ofertyUzdrowiska potęgują tryskające źródła wód mineralnych oraz specyficzny śródgórski mikroklimat.

Copyright © 2013. Federacja Pracodawców Polski Zachodniej Rights Reserved.